Cukierki z nadrukiem i ich słodkie zalety!

cukierki z nadrukiem

Zbliża się ślub, chrzest dziecka czy inne ważne wydarzenie w Twojej rodzinie? Nie możesz pozostawić tego obojętnie. Na pewno będzie dużo gości a każdy (nie oszukujmy się) na coś liczy. Dobre jedzenie, muzyka i zabawa to nie wszystko. Nawet popularne rozdawanie ciasta na pożegnanie stało się tak utartym zwyczajem, że rodzina wręcz z przyzwyczajenia ustawia się w kolejce po swoją porcję. Czas na zmiany, pora wprowadzić trochę świeżego powietrza do rodzinnych spotkań.


Jest wiele sposobów jak zaciekawić gości i sprawić, by zapamiętali Waszą uroczystość na długo. Przez pewien czas modą były rozdawane każdemu zdjęcia, lecz stało się to uciążliwe. Przed ślubem Para Młoda musiała robić sobie sesję zdjęciową, a zamiast cieszyć się nadchodzącym dniem zamartwiali się, czy fotografie wyjdą jak należy. Podobnie sfotografowanie dziecka we właściwej pozie nieraz graniczyło z cudem. Aby nam to ułatwić z pomocną ręką wychodzą do nas firmy produkujące cukierki z nadrukiem. Ty wybierasz smak oraz opakowanie, rodzaj nadruku, napis czy jednak decydujesz się na zdjęcie? Możesz przejść się po mieście i kupić je samodzielnie, bądź przez Internet.

Paczka przychodzi zazwyczaj w 24h i zawiera tyle cukierków, że możemy obdarować nimi całą rodzinę.
Nie jest to tylko zwykłe zdjęcie które kurzy się gdzieś w albumie i nikt go nie ogląda czy też ciasto znikające następnego dnia z lodówki. Prezent działa jak dwa w jednym. Mieć ciastko, czy zjeść ciastko? Zjadamy, a na papierku zostaje pamiątka po uroczystości, który można wyrzucić bądź zachować, wedle własnego uznania.
A teraz usiądź, weź głęboki oddech i zastanów się. Czego jeszcze brakuje na twojej imprezie (zobacz cukierki z nadrukiem) ?