Farby samochodowe w sprayu

lakier

Jeśli jesteście właścicielami aut lub macie znajomych którzy mają własne samochody z pewnością przytrafiła się w waszym gronie osoba której auto doznało uszczerbku w lakierze, czy to na skutek kolizji z innym autem, czy też zastaliście swoje maleństwo w takim stanie bo któryś z nieuważnych kierowców obrysował wasze auto.

W takich wypadkach najgorsze jest to, że podróż do lakiernika jest z lekka nieopłacalna i ten życzy sobie niebotycznej sumy pieniędzy za niewielki fragment samochodu. Farby samochodowe a właściwie lakier w sprayu może zdecydowanie uratować nam skórę i szybko zatuszować braki w lakierze. Na całe szczęście na rynku można przebierać w kolorach i dopasować barwę pod swoją brykę. Wystarczy spojrzeć w ofertę sklepu online kLakiernik.

Niestety lakiery tego rodzaju nie służą do odrestaurowania większej powierzchni, gdyż w porównaniu do prawdziwych i profesjonalnych dysz nie posiadają wystarczającego ciśnienia i precyzji. Za to właśnie przy lekkich zarysowaniach, gdy to chcemy zatuszować pewne defekty lakier w sprayu sprawdza się świetnie. Przed malowaniem danego elementu warto zaopatrzyć się oraz użyć benzyny ekstrakcyjnej która jest wręcz niezbędna przy tego typu naprawach jak i zaleca się użycie podkładu do plastiku lub metalu co wzmocni związanie lakieru z karoserią auta

Zdecydowanie jeśli ktoś ma uszczuplony budżet jest to alternatywa dla profesjonalnego malowania karoserii, musimy oczywiście pogodzić się że nie będzie to tak jakościowe wizualnie co wizyta u lakiernika lecz tą metodą łatwo i szybko pozbędziemy się widocznych otarć czy też indywidualnych uszkodzeń.