Hydraulik na miarę Twoich potrzeb

hydraulik Kraków

W dzisiejszym świecie coraz trudniej znaleźć fachowców znających się na swojej dziedzinie. Nikłe doświadczenie, brak specjalistycznej wiedzy, a także wygórowane ceny to problemy, z którymi spotykamy się codziennie.

Firma Hydraulik 24 Kraków to małe przedsiębiorstwo zajmujące się pomocą hydrauliczną 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Ich działania obejmują również dni świąteczne. Po podany na stronie internetowej numer telefonu dzwonić można o każdej porze dnia i nocy (692 206 935), by uzyskać potrzebną pomoc. Przyjmujący zgłoszenie fachowiec od razu przekaże nam informację dotyczącą czasu przyjazdu pogotowia hydraulicznego (na terenie Krakowa jest to płatne 50 zł).

Nie każdy z nas jednak zdaje sobie sprawę, czym tak na prawdę zajmuje się hydraulik. Do jego zadań należy m.in. usuwanie awarii instalacji wody użytkowej, działania związane z prawidłową pracą kanalizacji, a także sprawy związane z siecią centralnego ogrzewania. Dodatkowo posiada on wiedzę na temat doszczelniania instalacji gazowej (wykonywane są również próby szczelności). Firma działa szybko i sprawnie, co jest sprawą priorytetową np. w przypadku pękniętej rury kanalizacyjnej, czy uszkodzonej uszczelki.

Do skorzystania z usług firmy zachęca podany na stronie internetowej cennik. Wymienione są w nim podstawowe czynności, o które możemy fachowca poprosić. Jak widać, możliwy jest również montaż nowych urządzeń sanitarnych, a także przetykanie zatkanych sanitariatów. Podane kwoty są orientacyjne ze względu na różnice wynikające z samego przebiegu usuwania usterki. Ostateczną kwotę ustala zawsze fachowiec u Państwa będący. W dni świąteczne i w godzinach nocnych do stawki bazowej doliczane jest 50%. Wyliczona wówczas kwota i tak jest zazwyczaj niższa niż w przypadku innych firm hydraulicznych pracujących na terenie miasta Kraków.

Zobacz też: Hydraulik Kraków