Kołdry dla niemowląt i dzieci

kołdra dla dzieci

Pościel dla niemowlaka powinna być wykonana z odpowiedniego materiału. Warto również zadbać o to, by była ona antyalergiczna. W dzisiejszych czasach alergie są dość powszechne, dlatego też lepiej dmuchać na zimne i zapewnić zarówno sobie, jak i dziecku spokojny sen w miękkiej pościeli. Na stronie Szwalniasnow.pl znaleźć można wybór rozmaitych akcesoriów do łóżeczek, ochraniaczy, przewijaków, zasłon dla dzieci oraz komplety pościeli przeznaczonych specjalnie dla najmłodszych.

Pościel antyalergiczna
Kołdra dla dzieci wraz z poduszką to bardzo praktyczny zestaw do wypełnienia łóżeczka. Kołderka 120×150 cm, jak widnieje w ofercie sklepu, idealnie nadaje się do większego łóżeczka dziecięcego, kiedy maluch wyrasta już z małego łóżeczka ze szczebelkami i przenosi się na większe. Oprócz tego, że produkty sprzedawane na stronie internetowej w całości tworzone są w Polsce z antyalergicznych materiałów, ich poszycia wykonane są z mikrofazy, natomiast za wypełnienie służy antyalergiczna włóknina poliestrowa. Na stronie Szwalni Snów wybrać można też mnóstwo rozmaitych wzorów pościeli bawełnianej czy też tekstyliów flanelowych.

Sen jedną z najważniejszych potrzeb niemowlaka
Ważne, aby pościel dla niemowlaka była przede wszystkim ciepła, miękka oraz bezpieczna. Sen, obok jedzenia, należy do jednej z dwóch najważniejszych potrzeb noworodka. Warto więc zadbać o to, by kołderka dla niemowlaka była wykonana z jak najlepszej jakości surowców, by materiał, który będzie otaczał dziecko przez długi czas, pozwalał mu na spokojny sen. Do kompletu pościeli dobrać można również ochraniacz, który przypina się wokół główki niemowlęcia, co stanowi bardzo praktyczne rozwiązanie dla wszystkich rodziców. Zapobiega on wystawianiu przez dziecko rąk między szczebelki, a co za tym idzie, nieumyślnemu ich złamaniu.

 

Zobacz więcej: Szwalnia snów | Kołdra dla dzieci