Kosmetyczki Oriente Glamour hitem sezonu

kosmetyczki damskie

Kosmetyczka to niezbędny element każdej podróży. Żadne inne akcesorium, jak to nie jest potrzebne każdej kobiecie. Szeroko oferowane standardowe egzemplarze nie zawsze ze względu na swój rozmiar spełniają swe zadanie podczas dłuższych wojaży np. wakacyjnych. Na przeciw tego typu problemom wyszła inspirowana Azją polska marka Oriente Glamour.

Projektantki, będące również właścicielkami firmy są wielkimi zwolenniczkami podróżowania zarówno krótszego, jak i dłuższego. Ich zachwyt tajską kulturą uliczną sprawił, że zapragnęły podzielić się swoim zachwytem z mieszkankami naszego kraju.

Feeria barw, wzorów i faktur pochodząca z tajskich bazarów i ulic została przeniesiona na produkty oferowane w sklepie Oriente Glamour. Aktualnie w sklepie znaleźć można zarówno akcesoria podróżne takie jak duże kosmetyczki damskie, czy torby podróżne, ale również sukienki i bluzki.

Ze względu na indywidualne podejście do każdego projektu, produkty dostępne są zazwyczaj w ograniczonej liczbie egzemplarzy, która umożliwia zachowanie im unikalności. Właścicielki stawiają na jakość, a nie ilość, dlatego takie zachowanie jest jak najbardziej zrozumiałe.

Kosmetyczki damskie to zdecydowany hit marki. Wykonane są one jedynie z naturalnych materiałów takich ja bawełna i jedwab, a ich wnętrze wysłane jest wodoodpornym materiałem. Tego typu zabieg umożliwia zachowanie czystości i przeciwdziałanie nieodwracalnym szkodom, które mogłaby dokonać rozlana ciecz.

Ponadto klientki kuszą nowoczesne wzory nadrukowane na naturalne materiały. Do najczęściej wybieranych należą soczyste truskawki, słodkie słoniki i kwieciste kompozycje. Bez względu na gust, każda kobieta znajdzie w Oriente Glamour coś dla siebie.

Zobacz więcej: kosmetyczki damskie | Oriente Glamour