Kreatywna reklama od Funktional!

reklama Kraków

W obecnych czasach reklama musi podążać za zdobyczami najnowszej technologii. Dlatego w Funktional stawiamy na nowoczesność i dostępność dla każdego odbiorcy, na każdej możliwej płaszczyźnie odbioru – od zadrukowanej kartki, przez aplikacje mobilne i desktopowe, które umożliwiają odbiór przesłania w każdej możliwej formie.
Funktional to nie jest zwykła agencja reklamowa. To agencja kreatywna, zmieniająca oblicze reklamy i mediów, sprawiająca, że każdy klient odnajdzie tu dokładnie taki sposób reklamowania siebie i swojej działalności, jakiego poszukiwał. Staramy się tworzyć realizacje, które dokładnie odzwierciedlają nie tylko wytyczne klienta, ale również współgrają z koncepcją jego firmy, jej charakterem i możliwościami. Branding w naszym wydaniu to nie tylko nazwa i logo, to cała tożsamość kreatywna firmy, jej identyfikacja wizualna oraz sposób prezentowania produktu odbiorcom.

Wychodzimy z założenia, że kreatywność w wydaniu reklamowym to to, co najbardziej trafia do odbiorcy i pozwala się sprzedawać marce. Dlatego też zatrudniamy wyłącznie kreatywnych twórców reklamy, współpracujemy z najlepszymi programistami, którzy tworzą dla nas funkcjonalne rozwiązania na najwyższym poziomie.

Oferujemy kompletne usługi reklamowe – począwszy od brandingu, tworzenia marki, jej kampanii reklamowej, poprzez wdrażanie jej, a na druku skończywszy. Druk jest częścią naszego procesu twórczego reklamy, dlatego nie zlecamy go innym drukarniom, ale wykonujemy całą reklamę od podstaw, zaczynając od projektu graficznego i kończąc na wydrukowaniu go w wersji finalnej. Dzięki temu jesteśmy jedną z najbardziej dostępnych dla klienta i wybiegających poza schemat agencji reklamowych w Polsce tworzących sztukę reklamową.

Zobacz też:  Agencja reklamowa | Funktional.pl