Lodówka lubi magnesy

lodowka obklejona magnesami reklamowymi

Magnesy na lodówkę kojarzą nam się z różnymi ozdobnymi elementami, wyposażonymi w magnes. Kojarzą nam się z dzieciństwem, kiedy to owe magnesy, dołączane były do różnych słodyczy i gazet, lub rodzice kupowali nam je oddzielnie. Traktowane były głównie jako zabawki, czy nawet element nauki, tak jak nieśmiertelny alfabet na magnesowej podstawie, który pomagał już od najmłodszych lat w przyswojeniu sobie abecadła przez wiele dzieci.

Magnesy na lodówkę z biegiem czasu ewoluowały, sama podstawa magnesowa również. Dawniej były to zazwyczaj „krążki”, a obecnie mają bardziej płaską formę. Przedstawiają zazwyczaj barwne obrazki, bądź ciekawe, humorystyczne ilustracje. Takie magnesy, coraz łatwiej jest dołączyć do niezliczonej liczby produktów. Zauważyć je można, jako dodatek do słodkich jogurtów, na zachętę do ich kupna. Każde dziecko mając do wyboru jogurt z magnesowym obrazkiem i taki bez niego, oczywiście, że tak wpłynie na rodziców, że kupią mu „ten z obrazkiem”, niezależnie od tego, czy cena będzie wyższa, czy nie.

Dodatek magnesu na lodówkę jest też znakomitym wabikiem na parówki dla dzieci. Mają one zazwyczaj kolorowe opakowanie i przeznaczenie „specjalnie dla dzieci”, że przyciągają uwagę najmłodszych, a i samym rodzicom dają sygnał, że to będzie najlepszy wybór dla ich dziecka. Poza odpowiednim jedzeniem otrzymają też coś w rodzaju zabawki, co na pewno je ucieszy.

Jak zatem dobrze widać magnesy na lodówkę bardzo dobrze spełniają się w roli gadżetów reklamowych. Firmy lubią na nie stawiać i dawać je w prezencie klientom. Popyt na magnesy na lodówkę sprawia z kolei, że sporo firm zajmuje się ich produkcją na zamówienie. Firmy takie jak Buttonfly oferują nam niedrogie przypinki na magnesie pełniące rolę reklamowych magnesów na lodówkę. Więcej na ten temat przeczytamy na: http://buttonfly.pl/oferta/magnesy-na-lodowke/.

Wracając do magnesów jako ozdoba lodówki, to coraz częściej mówi się, że tego typu małe magnesy, odchodzą jednak nieco do lamusa, a to dlatego, że powstają coraz to nowe, innowacyjne pomysły na wykorzystanie tego elementu. A to wszystko za sprawą pomysłu na „tapetę” na lodówkę. Bo jeśli może być tapeta na ścianę, na ekran telefonu i komputera, to dlaczego nie może być też na lodówkę? Otóż, jak najbardziej może. Jej wygląd jest równie niebanalny. Możemy bowiem ozdobić naszą chłodziarkę dostępnymi już na rynku namagnesowanymi obrazkami, lub sami sobie taki obrazek wybrać i stworzyć sobie indywidualną kompozycję, na specjalne zamówienie.

Lodówka nie musi być przecież nudnym i koniecznym elementem wystroju kuchni. Może zatem przypominać wspaniałą fototapetę, wykonaną w sposób tak profesjonalny, że nikt nawet nie zorientuje się, że pod tym obrazkiem, tak naprawdę przechowujemy naszą żywność. Kiedy tylko obecny magnes na lodówce nam się znudzi, zawsze możemy go zdjąć i wymienić na lepszy model. Warto dodać trochę więcej kolorytu i oryginalności naszemu sprzętowi AGD. Nie tylko my będziemy zachwyceni, ale również nasi goście na pewno będą pod wrażeniem.