Wybieramy suknię ślubną

Ślub to dla wielu kobiet jeden z najważniejszych momentów w życiu. Podpowiemy, jak wybrać suknię ślubną, która podkreśli wyjątkowy nastrój tej chwili i sprawi, że poczujesz się naprawdę wyjątkowo.
Cena cenie nie równa
Choć w naszych marzeniach często pomijamy aspekt cenowy, widząc siebie w przepięknej sukni od znanego projektanta, to jednak gdy nadchodzi właściwy moment poszukiwania kreacji na tę okazję, niestety musimy zmierzyć się z nie zawsze wesołą rzeczywistością. Ceny sukien ślubnych potrafią osiągać niewyobrażalne wielkości.
Przed odwiedzinami w salonach warto odpowiedzieć sobie szczerze na pytanie ile możemy wydać na wymarzoną suknię ślubną. Nie ma sensu przymierzać niezliczonej ilości kreacji, na które nas nie stać w nadziei, że wygramy na loterii lub dostaniemy nieoczekiwany bonus w pracy. Czasem warto zajrzeć nawet na używane sukienki. Są one o wiele tańsze, a możemy znaleźć wśród nich tę naprawdę wymarzoną.
Biel, beż, ecru, a może czerwień
Kolor sukni to zwykle pierwsza rzecz, jakiej jesteśmy pewni. Jakiś czas temu panowało przekonanie, że do ślubu należy iść w białej sukni, która jest oznaką czystości i niewinności. Dziś już nie przywiązuje się do tego tak dużej wagi, dlatego wybierajmy suknie ślubne w kolorach, w których czujemy się dobrze. Jeśli czerwień jest najlepszym odzwierciedleniem Twojej natury, może warto zdecydować się na takie ślubne szaleństwo.
Syrena, królowa czy dama?
Moda ślubna jest prawdopodobnie jedną z najlepiej rozwiniętych działów mody. Nic więc dziwnego, że bez problemu znajdziemy sukienki ślubne skrojone na wzór syreny, obfitujące w balowe falbany oraz klasyczne, proste stylizacje. Pamiętajmy, by dobrać krój stosownie do naszej figury oraz temperamentu.

Polecamy: Fulara & Żywczyk – suknie ślubne w Krakowie